Videa

Daruj naději. Daruj kostní dřeň. Daruj dobro od kosti.

Jaroslav daroval Petře kostní dřeň.

Příběh vyléčené pacientky Ingrid.

Dárcovství dřeně ve 2 minutách

Informatovní spot

V naší zemi onemocní leukemií každoročně stovky pacientů, včetně mladých lidí a malých dětí. Někdy bohužel léčebné metody nestačí a jedinou nadějí na uzdravení je transplantace kostní dřeně. Zapište se někomu do života! I vy se můžete stát jediným člověkem na celém světě, který může pomoci k návratu k životu. I ty můžeš dát šanci!

Svědectví dárců

Někdy stačí málo a dáte naději na život. Vstoupíte-li do registru dobrovolných dárců, můžete jednou zachránit někomu život. První krok je na Vás. Právě vy můžete být jediným člověkem na světě, který může pomoci. Poslechněte si svědectví dárců, kteří již darovali krvetvorné buňky. Zapište se někomu do života!

Příběh Nikol

Nikolka poprvé onemocněla leukémií ve 3 letech. Léčba chemoterapií byla úspěšná, ale bohužel nemoc se po několika letech vrátila a byla nutná transplantace kostní dřeně. Dárce pro Nikol se našel zhruba po měsíci. Jednalo se o dobrovolnou dárkyni z databáze dárců ČNRDD. Dnes je již Nikolka po úspěšné transplantaci a studuje na pedagogickém lyceu. I ty můžeš dát šanci.

Příběh Petry

Petra onemocněla leukemíí 2 roky po porodu dcery Vendulky. Jedinou možností léčby byla transplantace kostní dřeně. Dárce, který byl nalezen v databázi dárců ČNRDD zachránil život mamince Petře. Někdy stačí málo a dáte naději na život. Zapište se někomu do života!