Český národní registr dárců dřeně vyráží do ostravské Nové Karoliny, kde bude na půdě České spořitelny zapisovat nové potenciální dárce

Český národní registr dárců dřeně (ČNRDD) ve spolupráci s Českou spořitelnou startuje roadshow po tuzemských městech. Na pobočkách banky v různých koutech republiky postupně proběhne několik zápisů dobrovolníků do registru. Jako první se společně vypravíme do ostravské Nové Karoliny. Dobrých skutků totiž není nikdy dost!

První zápis v netradičních prostorách banky do Českého národního registru dárců dřeně se uskuteční na konci března, a to v ostravské pobočce České spořitelny v Nové Karolině. Kromě dobrovolníků z řad veřejnosti, se zápisu zúčastní zaměstnanci banky a také dalších firem sídlících v tomto obchodním centru. Všechny srdečně vítáme.

Kdy: 28. března 2019 v 9:00 až 17:00
Kde: Česká spořitelna (28. října 3348/65, Ostrava)
Link na akci: https://www.facebook.com/events/1790002411111288/

Zápis do registru spočívá pouze ve vyplnění formuláře a následném odběru vzorku formou stěru z dutiny ústní. Celý proces zabere cca 15 minut. Pro zápis budete potřebovat pouze kartičku zdravotní pojišťovny a občanský průkaz. Základními podmínkami pro vstup do registru je věk 18-35 let a dobrý zdravotní stav.