V soutěži Žena regionu máme hned tři želízka v ohni

Jubilejní 10. ročník veřejně prospěšné soutěže Žena regionu už zná své letošní finalistky a my máme hned tři nominované dámy! Na všechny jsme právem pyšní, všechny totiž mají srdce na pravém místě a dlouhodobě nám pomáhají zachraňovat životy těžce nemocných pacientů. Vyhrát by si bezesporu zasloužila každá z nich – pomůžete nám?

Praha, 3. července 2019
Celonárodní soutěž je vyhlašována od roku 2009 a je určena pro všechny ženy, se kterými se denně setkáváme a které mnohdy dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají ostatním a ještě při tom všem zvládají péči o rodinu.

Hlasujte pro:
Bety ➡️ http://zenaregionu.cz/zena/954/alzbeta-vachelova
Dášu ➡️ http://zenaregionu.cz/zena/955/dagmar-knyblova
Věrku ➡️ http://zenaregionu.cz/zena/957/vera-silerova

Pro 10. ročník převzal nad akcí záštitu Senát PČR v čele s předsedou Jaroslavem Kuberou. „Žena má nezastupitelnou roli v rodině i ve společnosti. Stát by měl v rámci svých možností vytvářet maximálně příznivé podmínky k tomu, aby se ženy mohly v rámci rodiny realizovat jako matky, v čemž jsou nenahraditelné, ale aby zároveň nemusely obětovat svou kariéru nebo společenský život,“ uvedl k udělení záštity předseda Senátu Parlamentu České republiky Kubera.

Hlasovat můžete až do 31. 8. 2019, nominace si prohlédněte ve fotogalerii.